Kontakt

Her vil du finne klubbens kontaktinfo

Postadresse: Kongsberg hundeklubb, Postboks 106, 3602 Kongsberg.
Besøksadresse:

Adresse for GPS: Drammensveien 152, Kongsberg.

Veibeskrivelse:
Fra Numedal/Hvittingfoss: Følg E134 mot Kongsberg. Kjør gjennom Kongsberg retning Drammen (følg skilting). Når du kommer øverst på en bakketopp passerer du Plantasjen på venstre side – da skal du snart ta avkjørsel til høyre, hvor det er skiltet til Kongsberg hundeklubb.

Fra Oslo/Drammen: Følg E134 mot Kongsberg. Rett etter kommunegrenseskiltet Kongsberg, ta avkjørsel til venstre, hvor det er skiltet til Kongsberg hundeklubb.

 

Info Navn Telefonnummer E-post
Spørsmål/info om kurs: Kirsti 41220718 kurs@kongsberghundeklubb.net
For å melde seg inn/ut av klubben:
(Enklest via NKK sine sider)
Rita  40874129 medlem@kongsberghundeklubb.net
Spørsmål vedr. klubbens utstilling: Lise  98263720 utstilling@kongsberghundeklubb.net
Henvendelse til leder og styret: Jonny  91519366 leder@kongsberghundeklubb.net
styret@kongsberghundeklubb.net
Hytteutleie: Magdalena  91647898 hytteutleie@kongsberghundeklubb.net
Webmaster: Cecilie webmaster@kongsberghundeklubb.net


Kontaktinfo til gruppene:

Gruppe: Navn: Epost:
Agility Silje agility@kongsberghundeklubb.net
Bruks Knut bruks@kongsberghundeklubb.net
Smeller Grete smeller@kongsberghundeklubb.net
Rallylydighet Vigdis rally@kongsberghundeklubb.net
Freestyle Silje Kristine freestyle@kongsberghundeklubb.net
Handling Øyvind handling@kongsberghundeklubb.net
Jakt Eirik jakt@kongsberghundeklubb.net
Lydighet Geir lydighet@kongsberghundeklubb.net
Konkurranselydighet Eli konklydighet@kongsberghundeklubb.net

 

Ønsker du å støtte KHK med grasrotandelen? Les mer her.